Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά οι ρέφερι με τα παιχνίδια που θα διευθύνουν έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5:30 μ.μ.)

Γήπ. «Ντα Λουζ»: Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Δόξα Παραλίας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου: Πανιώνιος /Αχιλλέας-Θύελλα  Αιγίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Απόλλων Εγλυκάδος-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Α. Αλισσού-Νίκη Προαστίου, Παναγιώτης Καδδάς                     

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου, Κώστας Σαμαρτζής      

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ        

Γήπ. Οβρυάς, 4 μ.μ.: Φωστήρ Οβρυάς-Πολύτεκνος, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5:30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας-Παναχαϊκός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Σταυροδρομίου, 5:30 μ.μ.: Τριταιϊκός-Κεραυνός Μιτόπολης, Γιώργος Αθανασόπουλος                     

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (5:30 μ.μ.)

Γήπ. Νίκης Προαστίου: Δαβουρλής K. ’92-Ποσειδών Πάτρας, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Πάτρα 2005 A.E., Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Δρέπανο-Αετός Ρίου, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος  

Γήπ. Αβύθου: Φοίνικας Σαλμενίκου-Δόξα Ελαιώνος, Χρήστος Αναγνωστόπουλος                          

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (5:30 μ.μ.)

Γήπ. «Α. Κάνιστρας»: Περιβόλα-Άτλας Α.Σ., Κώστας Οικονόμου              

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (5:30 μ.μ.)

Γήπ. Μιντιλογλίου: Αστέρας Μιντιλογλίου-Θύελλα Πατρών, Χρήστος Αναγνωστόπουλος 

Γήπ. Λακκόπετρας: Απόλλων Βίδοβας-Φαραϊκός, Διονύσης Βαβίλης     

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Ίκαρος Πετρωτού-Κρίνος, Βασίλης Διαμαντόπουλος

Γήπ. Βουπρασίου: Ατρόμητος Λάππα 2015-Αχαιός Σαραβαλίου, Νίκος Μιχαλόπουλος 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 2 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αετός Πατρών, Λάμπρος Τζαγκαράκης      

Γήπ. Ακράτας, 5:30 μ.μ.: Ακράτα-Καλάβρυτα, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Ρίου, 5:30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου -Αχιλλέας Καμαρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ροδιάς, 5:30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.- Ψηλαλώνια, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11:30 π.μ.: Πυρσός Πατρών-Πρωτέας, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Άρλας, 5:30 μ.μ.: Άρλα-Καμίνια, Κώστας Τσιρίνης 

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5:30 μ.μ.: Σταροχώρι-Μετόχι, Ηλίας Αρκουμάνης  

Γήπ. Ισώματος, 5:30 μ.μ.: Πείρος Ισώματος-ΑΕ Ροϊτίκων, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γήπ. Βραχνεΐκων, 5:30 μ.μ.: Διαγόρας 2010-Ακάδημος Λαρισσού, Κώστας Ταξιάρχης    

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 11 π.μ.: Αίας Πατρών-Ωλενιακός, Γιώργος Κουτρουμάνης     

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 2 μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιάννης Παπαδιονυσίου           

Γήπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Νίκος Πατρίκιος                          

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 5:30 μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Σπάρτακος, Αλέξανδρος Φωκάς        

Γήπ. «Ντα Λουζ», 5:30 μ.μ.: Πάτραι Α.Π.Σ.-Δάφνη Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5:30 μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός, Λουκάς Πρέζας

Γήπ. Προαστίου, 6 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αχιλλέας Οβρυάς, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 11 π.μ.: Πετεινοί-Παναχαΐς, Σπύρος Κουρτέσης

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 11 π.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Γαλήνη, Γιάννης Χαμουζάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Δόξα Πατρών, Θεόφιλος Τραγουλιάς

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 2 μ.μ.: Αχαϊκός-Α.Ε. Αρόης, Δημήτρης Σπυρόπουλος         

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 5:30 μ.μ.: Καλλιθέα-Ζαβλάνι ΑΠΣ, Παναγιώτης Τιμολέων

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 2 μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Κεραυνός 2016, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Νικολεΐκων, 2 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού-Αναγέννηση/Αίας, Νίκος Μέρμηγκας 

Γήπ. Αβύθου, 5:30 μ.μ.: Αβύθου Α.Ο.-Άρης Κουνινάς, Σπύρος Παλαιολόγος       

Γήπ. Δημητρόπουλου, 5:30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων Σκεπαστό, Λευτέρης Παπαδής               

Γήπ. Αιγείρας, 5:30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζήριας, 5:30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93-Εθνικός Αιγίου, Ανδρέας Αναγνωστόπουλος

επιστροφή στην κορυφή