Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2017

A1 EΣΚΑ-Η:Νίκες για Αίολο Αγυιάς , Ολυμπιάδα , Α.Ε.Αγυιάς και Αραχωβίτικα

Ολοκληρώθηκε η 3η αγωνιστική της Α1 ΕΣΚΑ-Η με τον Αίολο Αγυιάς να κάνει εύκολα το τρία στα τρία και με την νίκη του επί της ΕΑ Παραλίας (81-57) παραμένοντας στην κορυφή μαζί με τους Κεφαλονιά, Παναχαϊκή και Ληξούρι.

• Κατηγορία Μπάσκετ
Περισσότερα

Hττα σοκ για την ΑΕΚ - Κορυφή για Ατρόμητο

Με γκολ του Ντάουντα στο 55ο λεπτό, ο Ατρόμητος νίκησε την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ 1-0 και πέρασε μόνος στην πρώτη θέση της κατάταξης. Η ομάδα του Νταμίρ Κάναντι, μαζί με τον Λεβαδειακό, είναι οι μοναδικές αήττητες του πρωταθλήματος.

Περισσότερα

Δείτε το απίστευτο βίντεο που δικαιώνει την άποψη Όσιμ για την... πόρνη μπάλα

Ο Ίβιτσα Όσιμ το 1993 είχε χαρακτηρίσει την μπάλα «πόρνη»  μετά από έναν αγώνα του Παναθηναϊκού με τον Ηρακλή που είχε κριθεί υπέρ των πρασίνων (2-3) με γκολ του Κώστα Μαυρίδη στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.