Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 face book twitter you tube

Από νωρίς τα τοπικά ντέρμπι-Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η

Από νωρίς τα τοπικά ντέρμπι-Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η

Με ντέρμπι αναμένεται να ξεκινήσει το διήμερο 6-7 Οκτωβρίου το φετινό πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑ-Η.

Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του ιδρύματος «Δημητρίου και Λιλής Σταυροπούλου» στον Καστελόκαμπο. Το τζάμπολ θα γίνει στο κλειστό Ταραμπούρα με το παιχνίδι της Ολυμπιάδας με την Ζάκυνθο, ενώ την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου ξεχωρίζουν τα παιχνίδια Ολυμπιονίκη- Προμηθέα 2014, Κεραυνού Αιγίου – Αίολου Αγυιάς και ΕΑΠ - Ήφαιστου /Αχιλλέα.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α1 ΕΣΚΑ-Η

Αναλυτικά

1η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Προμηθέας

Ολυμπιάδα-ΑΓΕΖ

Κεραυνός-Αίολος

Αίαντας-Έσπερος ΑΟΠΑ

ΕΑΠ-Ήφαιστος/Αχ.

Γαλήνη-Απολλωνιάδα

Παναχαϊκός-Σφήκα

2η Αγωνιστική

Σφήκα-Γαλήνη

Απολλωνιάδα-ΕΑΠ

Ήφαιστος/Αχ.-Αίαντας

Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός

Αίολος-Ολυμπιάδα

ΑΓΕΖ-Ολυμπιονίκης

Προμηθέας-Παναχαϊκός

3η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίολος

Ολυμπιάδα-Έσπερος ΑΟΠΑ

Κεραυνός-Ήφαιστος/Αχ.

Αίαντας-Απολλωνιάδα

ΕΑΠ-Σφήκα

Γαλήνη-Παναχαϊκός

Προμηθέας-ΑΓΕΖ

4η Αγωνιστική

Γαλήνη-Προμηθέας

Παναχαϊκός-ΕΑΠ

Σφήκα-Αίαντας

Απολλωνιάδα-Κεραυνός

Ήφαιστος/Αχ.-Ολυμπιάδα

Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιονίκης

Αίολος-ΑΓΕΖ

5η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ήφαιστος/Αχ.

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Κεραυνός-Σφήκα

Αίαντας-Παναχαϊκός

ΕΑΠ-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-Έσπερος ΑΟΠΑ

Προμηθέας-Αίολος

6η Αγωνιστική

ΕΑΠ-Προμηθέας

Γαλήνη-Αίαντας

Παναχαϊκός-Κεραυνός

Σφήκα-Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης

Ήφαιστος/Αχ.-ΑΓΕΖ

Έσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος

7η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Σφήκα

Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός

Κεραυνός-Γαλήνη

Αίαντας-ΕΑΠ

Αίολος-Ήφαιστος/Αχ.

ΑΓΕΖ-Απολλωνιάδα

Προμηθέας-Έσπερος ΑΟΠΑ

8η Αγωνιστική

Αίαντας-Προμηθέας

ΕΑΠ-Κεραυνός

Γαλήνη-Ολυμπιάδα

Παναχαϊκός-Ολυμπιονίκης

Σφήκα-ΑΓΕΖ

Απολλωνιάδα-Αίολος

Ήφαιστος/Αχ.-Έσπερος ΑΟΠΑ

9η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Γαλήνη

Ολυμπιάδα-ΕΑΠ

Κεραυνός-Αίαντας

Έσπερος ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα

Αίολος-Σφήκα

ΑΓΕΖ-Παναχαϊκός

Προμηθέας-Ήφαιστος/Αχ.

10η Αγωνιστική

Κεραυνός-Προμηθέας

Αίαντας-Ολυμπιάδα

ΕΑΠ-Ολυμπιονίκης

Γαλήνη-ΑΓΕΖ

Παναχαϊκός-Αίολος

Σφήκα-Έσπερος ΑΟΠΑ

Απολλωνιάδα-Ήφαιστος/Αχ.

11η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίαντας

Ολυμπιάδα-Κεραυνός

Ήφαιστος/Αχ.-Σφήκα

Έσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκός

Αίολος-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-ΕΑΠ

Προμηθέας-Απολλωνιάδα

12η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα-Προμηθέας

Κεραυνός-Ολυμπιονίκης

Αίαντας-ΑΓΕΖ

ΕΑΠ-Αίολος

Γαλήνη-Έσπερος ΑΟΠΑ

Παναχαϊκός-Ήφαιστος/Αχ.

Σφήκα-Απολλωνιάδα

13η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός

Ήφαιστος/Αχ.-Γαλήνη

Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑΠ

Αίολος-Αίαντας

ΑΓΕΖ-Κεραυνός

Προμηθέας-Σφήκα

* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk