Δευτέρα 17 Ιουνίου 2019 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου

 

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας που θα διευθύνουν τα πρωταθλήματα το προσεχές Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά οι ρέφερι που θα σφυρίξουν τις παρακάτω αναμετρήσεις έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/4 (6 μ.μ.)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. «Ντα Λουζ»:  Άρης Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ατρόμητος Πατρών, Γιάννης Καλυβάς

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστίου, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας, Γιώργος Αθανασόπουλος           

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Απόλλων Εγλυκάδος, Παναγιώτης Καδδάς    

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Γεωργία Ντάβλα      

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Πανμοβριακός Ριόλου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης-Ίκαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος              

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Ποσειδώνας-Δρέπανο, Παναγιώτης Σακελλαρίου     

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Λάμπρος Τζαγκαράκης                              

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Α. Κάνιστρας»: Αχιλλέας Οβρυάς-Αυτόνομη, Στέφανος Μαχαίρας 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Άνω Καστρίτσι-Ζήρια-ΤΑΔ '93, Νίκος Τρίγκας        

Γήπ. Αβύθου: Αναγέννηση/Αίας-ΦλόγαΚάτω Καστριτσίου, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (6 μ.μ.)

Γήπ. Βουπρασίου: Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Μιντιλογλίου, Βασίλης Διαμαντόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Απόλλων Βίδοβας, Νίκος Μέρμηγκας             

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Πολύτεκνος-Τριταιϊκός, Γεωργία Ντάβλα  

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Αλέξανδρος Φωκάς           

Γήπ. Κρίνου: Κρίνος-Φαραϊκός, Κώστας Τσιρίνης            

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ακράτα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος               

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 6 μ.μ.: Ψηλαλώνια-Φοίνικας Σαλμενίκου, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Ρίου, 6 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αστήρ Τέμενης, Νίκος Μακρυπόδης           

Γήπ. Προαστίου, 6 μ.μ.: Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. ’92, Γιάννης Καλύβας       

Γήπ. Καμαρών, 6 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Μέγας Δικέφαλος, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 6 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Αετός Ρίου, Κώστας Ανδριανός

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3 μ.μ.: Ακάδημος Λαρισσού-Πυρσός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος    

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια-Πείρος Ισώματος, Λευτέρης Παπαδής              

Γήπ. «Ντα Λουζ», 3:30 μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Άρλα, Δημήτρης Σπυρόπουλος          

Γήπ. Μετοχίου, 6 μ.μ.: Μετόχι-Διαγόρας 2010, Σπύρος Κουρτέσης          

Γήπ. Ροϊτίκων, 6 μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Πρωτέας, Βαγγέλης Σαφαρίκας         

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Δάφνη Πατρών-Αργυρά Πατρών, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Γιάννης Χαμουζάς

Γήπ. «Ντα Λουζ», 1 μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Πήγασος Πατρών, Θεόφιλος Τραγουλιάς              

Γήπ. «Μ. Ηλιόπουλου», 6 μ.μ.: Ρωμανός-Ωλενιακός, Σωτήρης Κούσης  

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 6 μ.μ.: Σπάρτακος-Αίας Πατρών, Νίκος Πατρίκιος

Γήπ. «Ντα Λουζ», 6 μ.μ.: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ηρακλής Πατρών, Θόδωρος Μπλίκας   

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 11 π.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Άτλας Α.Σ., Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 11 π.μ.: Δόξα Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 3 μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Πετεινοί, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι ΑΠΣ-Αχαϊκός, Κώστας Σαμαρτζής       

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 3 μ.μ.: Παναχαΐς-Περιβόλα, Ηλίας Αρκουμάνης    

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 6 μ.μ.: Καλλιθέα-Ολυμπιακός Πατρών, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Άρης Κουνινάς- Λύκοι Διακοπτού, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 6 μ.μ.: Κεραυνός 2016-Φλόγα Ρόδιας, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Αιγείρας, 6 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Αβύθου Α.Ο., Διονύσης Βαβίλης             

Γήπ. Δημητρόπουλου, 6 μ.μ.: Εθνικός Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Σωτήρης Παπαχρήστος   

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk