Παρασκευή 16 Νοεμβρίου 2018 face book twitter you tube

iek vergi

Ο Νταούλας σφυρίζει στην Κόρινθο την Παναχαϊκη

Ο Νταούλας σφυρίζει στην Κόρινθο την Παναχαϊκη

Η ΚΕΔ όρισε χθες τους διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου της Γ' φάσης που θα διεξαχθούν αύριο και μεθαύριο και το παιχνίδι της Κορίνθου 2006 με την Παναχαϊκή θα σφυρίξει ο Νταούλας από την Δυτική Αττική, με βοηθούς τους Οικονόμου-Πλάκα του ίδιου συνδέσμου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

ΑΥΡΙΟ

Kιθαιρών Καπαρελλίου - Ηρόδοτος (16:00, Δημ. Στάδιο Θηβών)Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών), Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιάκος (Αθηνών).


ΜΕΘΑΥΡΙΟ

Ερμής Αμυνταίου - Εργοτέλης (16:30, ΔΑΚ Φλώρινας)Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας), Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας).
Εθνικός - Ηρακλής (16:30 Cosmote TV, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών), Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής).
Θύελλα Καμαρίου - Σπάρτη (16:30, Δημ. Καμαρίου)Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής), Βοηθοί: Κάλλης, Γουρνιάς (Αν. Αττικής).
Τηλυκράτης - Αήττητος Σπάτων (16:30, Δημ. Στάδιο Πρέβεζας)Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας), Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας).
Αντίμαχος - Βόλος (16:30, Δημ. Στάδιο Ρόδου)Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Στεφούλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας).
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας (16:30, Δημ. Στάδιο Ηγουμενίτσας)Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου), Βοηθοί: Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου).
ΑΟ Καρδίας - Απόλλων Πόντου (16:30, Γήπεδο Νέων Επιβατών)Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Αϊναλής, Φράγιος (Μακεδονίας).
Κόρινθος 2006 - Παναχαϊκή (16:30, Δημ. Στάδιο Κορίνθου)Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Οικονόμου, Πλάκας (Δυτ. Αττικής).
ΟΦ Ιεράπετρας - Καραϊσκάκης Άρτας (16:30, Παγκρήτιο Στάδιο)Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων), Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου).
Απόλλων Παραλιμνίου - Αιγινιακός (16:30, Δημ. Γήπεδο Σερρών)Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής).
Ερμιονίδα - Κισσαμικός (16:30, Δημ. Κρανιδίου)Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας), Βοηθοί: Οικονόμου, Καραλής (Αχαΐας).

ΑΣ Γιαννιτσά - Τρίκαλα (16:30, Δημ. Στάδιο Γιαννιτσών)Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας), Βοηθοί: Τοροσιάδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας).
Άρης Αβάτου - Πλατανιάς (16:30, ΑΟ Ξάνθης)Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας), Βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας).
Επισκοπή - Κέρκυρα (16:30, «Θ.Ι. Βαρδινογιάννης»)Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου), Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου).
Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας (18:30 Cosmote TV, Πανθεσσαλικό)Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών), Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης). 

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk