Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 face book twitter you tube

iek vergi

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο.

Στην Γ’ Κατηγορία θα έχουμε και πρεμιέρα με το παιχνίδι του Σαββάτου ανάμεσα στον Κρίνο και τον ΠΑΟΚ

Αναλυτικά οι ρέφερι που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10 (4μ.μ.)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Νίκος Τρίγκας                             

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Πάτρα 2005, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Γιώργος Παπαδόπουλος              

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός        

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Δρέπανο, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζαβλάνι/Αίας, Βαγγέλης Σαφαρίκας       

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Φοίνικας/Ζήριας, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Αχιλλέας: Δαβουρλής K. 92-Αετός Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος                     

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Λακκόπετρας: Λιμνοχώρι-Προοδευτική Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης            

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Φαραικός, Γεωργία Ντάβλα               

Γήπ. Θύελλας: Ωλενιακός-Πείρος Ισώματος, Γιώργος Ασπρουλόπουλος               

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Ολυμπιακός Πατρών-Πετεινοί, Κώστας Τηλιγάδας      

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αυτόνομη Π.Ο., Γιώργος Κουτρουμάνης     

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Ριόλου: Κρίνος-ΠΑΟΚ Πατρών, Δημήτρης Πολυγένης          

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Αλέξανδρος Φωκάς 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Ικαρος Πετρωτού-Ατρόμητος Λάππα 2015, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος       

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-ΑΕ Ροϊτίκων, Κώστας Ταξιάρχης             

Γήπ. Μιντιλογλίου: Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλλων Βίδοβας, Στυλιανός Παρδάλης     

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10:30π.μ.: Παναχαϊκός-Δόξα Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος               

Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Απόλλων Εγλυκάδος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος       

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.: Αχαϊκός-Πυρσός Πατρών, Κώστας Τσιρίνης                          

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ρωμανός, Νίκος Τρίγκας                 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Περιβόλα-Πολύτεκνος, Νίκος Μιχαλόπουλος    

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 4μ.μ.: Γαλήνη-Ψηλαλώνια, Γιώργος Ασπρουλόπουλος                

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016-Αιγείρας/Ακράτας, Παναγιώτης Τιμολέων  

Γήπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνος-Άνω Καστρίτσι, Σπύρος Παλαιολόγος                       

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Στέφανος Μουστάκας             

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Στέφανος Μπλίκας          

Γήπ. Δημητροπουλου: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αργυρά Πατρών, Ηλίας Αρκουμάνης     

Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών, Δημήτρης Τάγαρης

Γήπ. Μετοχίου, 4μ.μ.: Μετόχι-Αχιλλέας Καμαρών, Διονύσης Βαβίλης                   

Γήπ. Λακκόπετρας, 4μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Σκεπαστό, Γιάννης Ιωαννίδης        

Γήπ. Αβύθου, 4μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Σπάρτακος, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου, Αγγελος Καρράς       

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk