Τρίτη 26 Μαρτίου 2019 face book twitter you tube

iek vergi

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Ανδριανός στην Αβυθο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Ανδριανός στην Αβυθο

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στην Θύελλα Αιγίου και το Αρη Πατρών που θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Αβύθου. Επίσης ξεχωρίζει το γειτονικό ντέρμπι του Α’ ομίλου ανάμεσα στον Ατρόμητο Πατρών και την Αναγέννηση που θα «σφυρίξει» ο Γιάννης Καλύβας.

Αναλυτικά τα παιχνίδια με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1 (3μ.μ.)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Άρης Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. 92, Παναγιώτης Καδδάς     

Γήπ. Προαστίου: Δρέπανο-Νίκη Προαστίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας         

Γήπ. Ζήριας: Φοίνικας/Ζήριας-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ρίου: Πάτραι Α.Π.Σ.-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιώργος Κουτρουμάνης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: ΑΕ Ροϊτίκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γεωργία Ντάβλα              

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πετεινοί-Απόλλων Εγλυκάδος, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Ψηλαλώνια-Δόξα Πατρών, Αλέξης Σταθόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30μ.μ.: Σκεπαστό-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος     

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Πάτρα 2005-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Σαγεΐκων, 3μ.μ.: Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος      

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Παραλίας, Νίκος Χρονάς              

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 12:15μ.μ.: Φαραικός-Ωλενιακός, Δημήτρης Πολυγένης              

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:15μ.μ.: Καμίνια-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης                       

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Λιμνοχώρι-Λέων Αλισσού, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Σταροχώρι, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Απόλλων Βίδοβας, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Πείρος Ισώματος, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Περιβόλα, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος   

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Ρωμανός-Παναχαϊκός, Ανδρέας Καραβασίλης                              

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Αχαϊκός-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος              

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Πολύτεκνος-Α.Π.Ο. Αρόη, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:15μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Φλόγα Ρόδιας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Αστέρας Τέμενης, Νίκος Μακρυπόδης       

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Κεραυνός 2016, Σπύρος Σταυρόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Στυλιανός Παρδάλης                

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Αιγείρας/Ακράτας, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Δημήτρης Τάγαρης

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Δόξα Ελαιώνος, Σωτήρης Ασημακόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Δάφνη Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Σπάρτακος-Κρίνος, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Άβυθος Αιγιάλειας, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Καλλιθέα, Γιώργος Κουτρουμάνης

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk