Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Χρονάς στο Ρίο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ:   Ο Χρονάς στο Ρίο

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι που θα κρίνει μια θέση στην τετράδα του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στο Πάτραι και την Θύελλα Αιγίου που θα διεξαχθεί στο γήπεδο του Ρίου. Επίσης ξεχωρίζει και το παιχνίδι του Α’ ομίλου ανάμεσα στην Δόξα Παραλίας και την Θύελλα Πατρών που θα «σφυρίξει» ο Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Αναλυτικά τα παιχνίδια με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1 (3μ.μ.)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Αθανασόπουλος            

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος                 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας             

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέας: Δαβουρλής K. 92-Ζαβλάνι/Αίας, Αλέξανδρος Φωκάς     

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Φοινικας/Ζήριας, Λάμπρος Τζαγκαράκης                    

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Ρίου: Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς  Άρης Πατρών-Δρέπανο, Γιάννης Καλύβας          

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Φαραικός, Γεωργία Ντάβλα               

Γήπ. Λακκόπετρας: Απόλλων Βίδοβας-ΑΕ Ροϊτίκων, Θόδωρος Μπλίκας

B’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Πολύτεκνος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος               

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Αιγείρας/Ακράτας, Κώστας Ανδριανός       

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Αετός Ρίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Α.Ε. Αρόης-Αχιλλέας Καμαρών, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 12μ.: Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρώνμ Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αετός Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Προοδευτική Πατρών, Νίκος Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Λιμνοχώρι, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος                  

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος, Θόδωρος Μπλίκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Αχιλλέα, 12:15μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Δόξα Πατρών, Γιάννης Πράνταλος             

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων12:15μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Αχαϊκός, Κώστας Τηλιγάδας     

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Περιβόλα-Πετεινοί, Γιώργος Ασπρουλόπουλος                       

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Γαλήνη-Ρωμανός, Δημήτρης Σπυρόπουλος            

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Ψηλαλώνια, Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αυτόνομη, Σωτήρης Παπαχρήστος,  

Γήπ. Δημητρόπουλου: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Σπύρος Σταυρόπουλος

Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Συνοικισμού, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών, Ηλίας Ακρουμάνης

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Καλλιθέα-Α.Ε.Κ. Πατρών, Αλέξης Σταθόπουλος               

Γήπ. Ρίου, 12:15μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Σπάρτακος, Αγγελος Καρράς

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό, Νίκος Μιχαλόπουλος            

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Μετόχι, Στυλιανός Παρδάλης

Εφημερίδα Γνώμη

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk