Παρασκευή 23 Αυγούστου 2019 face book twitter you tube

Ο Ανδριανός στο «Φ. Αραβαντινός»

Ο Ανδριανός στο «Φ. Αραβαντινός»

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στην Θύελλα Πατρών και τον Ατρόμητο που θα διεξαχθεί στο γήπεδο «Φ. Αραβαντινός». Επίσης ξεχωρίζει και το παιχνίδι του Β’ ομίλου ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον Κεραυνό που θα «σφυρίξει» ο Νίκος Μακρυπόδης  καθώς και το Νίκη Προαστίου-ΑΠΣ Πάτραι που θα διευθύνει ο Λάμπρος Τζαγκαράκης

Αναλυτικά τα παιχνίδια με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3:30μ.μ.: Αχαΐκή-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Θύελλας, 3:30μ.μ.: Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:45μ.μ.: Δόξα Παραλίας-Πάτρα 2005, Νίκος Μέρμηγκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης               

Γήπ. Αχιλλέας, 3:30μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ, 3:30μ.μ.: Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φοινικας/Ζήρια-Αετός Πατρών, Γιάννης Καλύβας             

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Χρονάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Απόλλων Βίδοβας-Ικαρος Πετρωτού, Γιώργος Αθανασόπουλος        

Γήπ. Ροιτίκων: ΑΕ Ροϊτίκων-Λιμνοχώρι, Νίκος Μιχαλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Ολυμπιακός Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Α.Π.Ο. Αρόη, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Αβύθου, 3:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Κρίνος, Ανδρέας Καραβασίλης         

Γήπ. Καλαβρύτων, 4:15μ.μ.: Σκεπαστό-Αχιλλέας Καμαρών, Θόδωρος Μπλίκας

Γήπ. Αχιλλέας, 6:15μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Δόξα Νιφορεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας-Δρέπανο, Κώστας Ανδριανός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Προοδευτική Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Μαζαρακίου, 3:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Καμίνια, Αλέξανδρος Φωκάς                     

Γήπ. Αχιλλέας, 6:30μ.μ.: Ωλενιακός-Λέων Αλισσού, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Δόξα Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Παναχαϊκός-Γαλήνη, Κώστας Τηλιγάδας              

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Αχαϊκός, Κώστας Τσιρίνης                 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πυρσός Πατρών, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Πετεινοί-Ρωμανός, Στυλιανός Παρδάλης       

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέας, 12:30μ.μ.: Αυτόνομη-Αετός Ρίου, Σωτήρης Παπαχρήστος             

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Ακράτας, 3:30μ.μ.: Αιγείρας/Ακράτας –Καλάβρυτα, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αλέξης Σταθόπουλος

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3:30μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αστέρας Τέμενης, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Δόξα Ελαιώνος, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Αχιλλέας, 10π.μ.: Σπάρτακος-Δάφνη Πατρών, Θόδωρος Μπλίκας               

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Καλλιθέα-Α.Ε. Αρόης, Κώστας Σαμαρτζής         

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου, Παναγιώτης Γκαβός.             

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk