Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου 2019 face book twitter you tube

Α' ΕΠΣΑ: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Α' ΕΠΣΑ: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Πριν λίγο πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας και του Κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

 Αναλυτικά το πρόγραμμα στους 2 ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

 Δόξα Χαλανδρίτσας-Λιμνοχώρι              

Αναγέννηση Πατρών-Δίας Σαραβαλίου              

Αστέρας Τσουκαλεΐκων                -Πήγασος Μπεγουλακίου           

Πάτρα 2005 A.E.-Αχαΐκή              

Πανμοβριακός Ριόλου- Ατρόμητος Πατρών       

Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας     

2η Αγωνιστική

Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών      

Αχαΐκή-Αχαιός Σαραβαλίου

Πήγασος Μπεγουλακίου-Πανμοβριακός Ριόλου             

Δίας Σαραβαλίου-Πάτρα 2005 A.E.        

Λιμνοχώρι-Αστέρας Τσουκαλεΐκων        

Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας         

3η Αγωνιστική

Ατρόμητος Πατρών-Αχαΐκή       

Δόξα Παραλίας-Πήγασος Μπεγουλακίου           

Αχαιός Σαραβαλίου-Δίας Σαραβαλίου 

Πανμοβριακός Ριόλου-Λιμνοχώρι          

Πάτρα 2005 A.E.-Αναγέννηση Πατρών 

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

4η Αγωνιστική

Αχαΐκή  -Πήγασος Μπεγουλακίου           

Δίας Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών  

Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας        

Αναγέννηση Πατρών-   Αχαιός Σαραβαλίου      

Αστέρας Τσουκαλεΐκων                -Πανμοβριακός Ριόλου

Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας   

5η Αγωνιστική

Πήγασος Μπεγουλακίου-Δίας Σαραβαλίου       

Αχαΐκή-Λιμνοχώρι          

Ατρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Πατρών           

Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων             

Αχαιός Σαραβαλίου-Πάτρα 2005 A.E.    

Δόξα Χαλανδρίτσας-Πανμοβριακός Ριόλου      

6η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου    

Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων                -Αχαΐκή               

Πάτρα 2005 A.E.-Ατρόμητος Πατρών     

Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας

Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας           

7η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Πατρών             

Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων         

Πήγασος Μπεγουλακίου-Πάτρα 2005 A.E.          

Αχαΐκή-                Πανμοβριακός Ριόλου 

Ατρόμητος Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου             

Δόξα Χαλανδρίτσας-Δόξα Παραλίας    

8η Αγωνιστική

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αναγέννηση Πατρών  

Πάτρα 2005 A.E.-Λιμνοχώρι       

Πανμοβριακός Ριόλου- Δίας Σαραβαλίου           

Αχαιός Σαραβαλίου-Πήγασος Μπεγουλακίου  

Δόξα Παραλίας                -Αχαΐκή               

Ατρόμητος Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας            

9η Αγωνιστική

Αστέρας Τσουκαλεΐκων                -Πάτρα 2005 A.E.            

Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου     

Λιμνοχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου

Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας         

Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών   

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαΐκή      

10η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου- Πάτρα 2005 A.E.              

Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων    

Δόξα Παραλίας                -Αναγέννηση Πατρών  

Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι

Αχαΐκή-                Δίας Σαραβαλίου           

Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Χαλανδρίτσας 

11η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου- Αχαιός Σαραβαλίου      

Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Παραλίας            

Αστέρας Τσουκαλεΐκων                -Ατρόμητος Πατρών      

Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή    

Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου     

Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας

  • Τα παιχνίδια του β΄ γύρου θα γίνουν αντίστροφα.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Αιγείρας Ακράτας -Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου           

Α.Π.Ο. Αρόη-Αετός Πατρών       

Δαβουρλής K. 92- Νίκη Προαστείου      

Καλάβρυτα-Άρης Πατρών          

Παναιγιάλειος  -Ηρακλής Πατρών          

2η Αγωνιστική

Ηρακλής Πατρών-Άρης Πατρών              

Νίκη Προαστείου-Παναιγιάλειος            

Αετός Πατρών-Καλάβρυτα        

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Δαβουρλής K. 92     

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Α.Π.Ο. Αρόη             

Πάτραι Α.Π.Σ.-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ      

3η Αγωνιστική

Άρης Πατρών-Νίκη Προαστείου              

Ηρακλής Πατρών-Αετός Πατρών             

Παναιγιάλειος-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου         

Καλάβρυτα-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου              

Δαβουρλής K. 92-Πάτραι Α.Π.Σ.               

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Α.Π.Ο. Αρόη         

4η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Αετός Πατρών            

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άρης Πατρών           

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ηρακλής Πατρών   

Πάτραι Α.Π.Σ. -Παναιγιάλειος  

Α.Π.Ο. Αρόη-Καλάβρυτα            

Δαβουρλής K. 92-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

5η Αγωνιστική

Αετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου          

Νίκη Προαστείου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου  

Άρης Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ.     

Ηρακλής Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη 

Παναιγιάλειος-Δαβουρλής K. 92             

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Καλάβρυτα          

6η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Πάτραι Α.Π.Σ.-Αετός Πατρών    

Α.Π.Ο. Αρόη-Νίκη Προαστείου

Δαβουρλής K. 92-Άρης Πατρών

Καλάβρυτα- Ηρακλής Πατρών 

Παναιγιάλειος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ    

7η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πάτραι Α.Π.Σ.          

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Α.Π.Ο. Αρόη              

Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. 92              

Νίκη Προαστείου-Καλάβρυτα  

Άρης Πατρών-Παναιγιάλειος    

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Ηρακλής Πατρών               

8η Αγωνιστική

Α.Π.Ο. Αρόη-Πάτραι Α.Π.Σ.        

Δαβουρλής K. 92-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου    

Καλάβρυτα-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου               

Παναιγιάλειος-Αετός Πατρών  

Ηρακλής Πατρών-Νίκη Προαστείου      

Άρης Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ      

9η Αγωνιστική

Α.Π.Ο. Αρόη-Δαβουρλής K. 92  

Πάτραι Α.Π.Σ-Καλάβρυτα          

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Παναιγιάλειος        

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Ηρακλής Πατρών    

Αετός Πατρών-Άρης Πατρών    

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Νίκη Προαστείου              

10η Αγωνιστική

Καλάβρυτα-Δαβουρλής K. 92   

Παναιγιάλειος-Α.Π.Ο. Αρόη      

Ηρακλής Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ.              

Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου          

Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου   

Αετός Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ     

11η Αγωνιστική

Καλάβρυτα-Παναιγιάλειος       

Δαβουρλής K. 92-Ηρακλής Πατρών        

Α.Π.Ο. Αρόη-Άρης Πατρών        

Πάτραι Α.Π.Σ.-Νίκη Προαστείου             

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Πατρών         

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk