Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο Πετρωτό, ο Χρονάς στο Προάστιο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο Πετρωτό, ο Χρονάς στο Προάστιο

Ορίστηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές που θα διευθύνουν την 4η αγωνιστική της Α’ και την 2η αγωνιστική της Β’ Κατηγορίας.

 

Στο μεγάλο παιχνίδι του Β’ ομίλου ανάμεσα στο Πάτραι και τον Παναιγιάλειο διαιτητής θα είναι ο Κώστας Ανδριανός ενώ στο Νίκη Προαστίου- Αετός Πατρών για τον ίδιο όμιλο ο Νίκος Χρονάς

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4:30μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Αετός Πατρών, Νίκος Χρονάς     

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Ηρακλής Πατρών, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Πετρωτού: Πάτραι Α.Π.Σ.-Παναιγιάλειος, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Αχιλλέας: Δαβουρλής K. 92-Αιγείρας/Ακράτας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4:30μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Καλλιθέα , Δημήτρης Πολυγένης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Π Α.Ο.Κ. Πάτρας, Κώστας Τηλιγάδας

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4:30μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πανμοβριακός , Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαΐκή-Πήγασος Μπεγουλακίου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος        

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Άρης Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Πετρωτού   Α.Π.Ο. Αρόη-Καλάβρυτα, Κώστας Οικονόμου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 10:30π.μ.: Περιβόλα-Φαραικός, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Παναγιωτόπουλος      

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ. Πετεινοί-Καμίνια, Νίκος Μέρμηγκας     

Γήπ. Πετρωτού, 1μ.μ.: Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων, Ανδρέας Καραβασίλης 

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4:30μ.μ.: Σταροχώρι-Πολύτεκνος, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Λάππα, 4:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δάφνη Πατρών, Γιώργος Σταυρόπουλος

Γήπ. Μιντιλογλίου, 4:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός, Ηλίας Αρκουμάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού-A.E. Δρέπανου, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Αχιλλέα: Ζαβλάνι/Αίας -Απόλλων Εγλυκάδος, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ολυμπιακός Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Φοινικας/Ζήριας, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Νίος Χρονάς

ΚΥΠΕΛΛΟ (4μ.μ.):

Γήπ. Λακκόπετρας: Ικαρος Λακκόπετρας-Μετόχι (δεν έχει οριστεί)

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk