Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019 face book twitter you tube

Ο Καδδάς στου Αχιλλέα, ο Ανρδιανός στο «Θ. Χρυσανθόπουλος» (Ολοι οι διαιτητές των πρωταθλημάτων)

Ο Καδδάς στου Αχιλλέα, ο Ανρδιανός στο «Θ. Χρυσανθόπουλος» (Ολοι οι διαιτητές των πρωταθλημάτων)

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας. Στην Α’ Κατηγορία η αρμόδια επιτροπή όρισε στο ντέρμπι του δευτέρου ομίλου τον Παναγιώτη Καδδά ο οποίος θα διευθύνει το Αετός Πατρών – Αρης. Για τον ίδιο όμιλο ο Κώστας Ανδριανός θα σφυρίξει ένα ακόμα μεγάλο παιχνίδι αυτό ανάμεσα στον Κεραυνό και τον Παναιγιάλειο.

 

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαϊκή, Γιώργος Παπαδόπουλος       

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πάτρα 2005, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Αλέξανδρος Φωκάς         

Γήπ. Λακκόπετρας: Λιμνοχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Άρης Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτας ΑΕ-Νίκη Προαστίου, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Πετρωτού: Πάτραι Α.Π.Σ.-Καλάβρυτα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Παναιγιάλειος, Κώστας Ανδριανός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Σταροχώρι, Νίκος Παναγιωτόπουλος 

Γήπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα -Δόξα Νιφορεΐκων, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Καμίνια, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-A.E. Δρέπανου, Γιώργος Ασπρουλόπουλος  

Γήπ. Ρίου: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Φλόγα Ρόδιας, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6μ.μ.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας:Πυρσός Πατρών-Κεραυνός, Σελιανιτίκων, Γιώργος Αγγελόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας, Δημήτρης Ρουμπάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού: Α.Π.Ο. Αρόη-Δαβουρλής K. 92, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Ηρακλής Πατρών, Νίκος Χρονάς       

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 10π.μ.: Πετεινοί-Αστραπή Ψαροφαΐου, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Δάφνη Πατρών-Αχαϊκός, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Πολύτεκνος-Καλλιθέα, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Πετρωτού, 12:15μ.μ.: Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 7:30μ.μ.: Περιβόλα-Ικαρος Πετρωτού, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Άνω Καστρίτσι-Αχιλλέας Καμαρών, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού -Αστέρας Τέμενης, Γεωργία Ντάβλα        

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Ζαβλάνι/Αίας, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Φοίνικας/Ζήριας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Ντα Λουζ,12μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι, Παναγιώτης Γιαννόπουλος

Γήπ. Ριόλου, 3μ.μ.: Κρίνος-Δόξα Πατρών, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Ικαρος Λακκόπετρας, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Γαλήνη, Κώστας Βαβαρούτας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Άτλας Α.Σ.-Σπάρτακος, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12μ.: Α.Ε. Αρόης-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-Αιγίου ΑΕ, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Αχιλλέας, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Παναχαϊκή 2014, Σωτήρης Παπαχρήστος.

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk