Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2019 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ρουμπάνης στο Πετρωτό και ο Σαφαρίκας στο Ρίο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ρουμπάνης στο Πετρωτό και ο Σαφαρίκας στο Ρίο

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας.

 

Τα βλέμματα θα είναι στραμμένα σε δύο μεγάλα παιχνίδια του β’ ομίλου καθώς ο Δημήτρης Ρουμπάνης θα διευθύνει την αναμέτρηση του Πάτραι με τη Νίκη και ο Βαγγέλης Σαφαρίκας θα σφυρίξει το παιχνίδι του Κεραυνού με τον Αετό.

Αναλυτικά όλα τα προγράμματα με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαιός Σαραβαλίου, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Αχαϊκή, Γιάννης Καλύβας

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Ηρακλής Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Πετρωτού: Πάτραι Α.Π.Σ.-Νίκη Προαστίου, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Ρίου: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πολύτεκνος-Δάφνη Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας      

Γήπ. Αλισσού: Λέων Αλισσού-Καμίνια, Σωτήρης Παπαχρήστος   

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Καλλιθέα, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός, Νίκος Χρονάς

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Κώστας Σαμαρτζής

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Νεάπολη ΑΕ, Γιώργος Αγγελόπουλος

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Αιγίου ΑΕ, Γιώργος Μπακόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος    

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Παραλίας, Γιώργος Αθανασόπουλος

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Άρης Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγίου-Αιγείρα/Ακράτας, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Καλαβρύτων, 4μ.μ.: Καλάβρυτα-Παναιγιάλειος, Νίκος Χρονάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 11π.μ.: Παναχαϊκός-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Πετεινοί-Αχαϊκός, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Σταροχώρι, Γιώργος Παπαδόπουλος               

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Νίκος Μιχαλόπουλος

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Άνω Καστρίτσι-Φοίνικας/Ζήριας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Κώστας Οικονόμου.

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας -Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Ρπυμπάνης

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Απόλλων Εγλυκάδος, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-A.E. Δρέπανου, Σπύρος Παλαιολόγος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12μ.: Δόξα Πατρών-Μετόχι, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 1μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Δημήτρης Πολυγένης              

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Κρίνος-Ρωμανός, Κώστας Βαβαρούτας

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12μ.: Α.Ε. Αρόης-Σπάρτακος, Γιώργος Αγγελόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Σκεπαστό, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Αχιλλέας, 6μ.μ.: Αυτόνομη-Α.Ε.Κ. Πατρών, Ηλίας Αρκουμάνης    

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk