Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Καδδάς στα Ζαρουχλεϊκα, o Σαφαρίκας στην Κ. Αχαΐα

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Καδδάς στα Ζαρουχλεϊκα, o Σαφαρίκας στην Κ. Αχαΐα

Ο Παναγιώτης Καδδάς ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Ατρόμητου Πατρών με τον Πανμοβριακό για την 12η αγωνιστική του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας.

 

Επίσης ο Βαγγέλης Σαφαρίκας θα είναι αυτός που ια σφυρίξει το παιχνίδι ανάμεσα στην Αχαϊκή και την Πάτρα 2005 ενώ υπάρχει και το γειτονικό ντέρμπι ανάμεσα στην Νίκη και τον Δαβουρλή που θα διευθύνει ο Γιάννης Καλύβας

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαϊας με τους ρέφερι έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Χαλανδρίτσας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πανμοβριακός, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πήγασος -Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Κώστας Ανδριανός

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Αετός Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας ταξιάρχης

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ. Θύελλα Αιγίου-Πάτραι Α.Π.Σ., Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αιγείρα/Ακράτας, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Δαβουρλής K. 92, Γιάννης Καλύβας 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Λέων Αλισσού, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα 2015-Πολύτεκνος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος 

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξης Καμζόλας    

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς3μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Παναχαϊκή 2014, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Αυτόνομη Π.Ο., Γιώργος Ασπρουλόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή-Πάτρα 2005, Βαγγέλης Σαφαρίκας

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού: Ηρακλής Πατρών-Παναιγιάλειος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας  Άρης Πατρών-Καλάβρυτα, Κώστας Οικονόμου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Καλλιθέα-Πετεινοί, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Περιβόλα, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Ηλίας Αρκουμάνης

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 1:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Ζαβλάνι/Αίας, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Απόλλων Συνοικισμού, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Φοίνικας/ Ζήριας-Αστέρας Τέμενης, Νίκος Χρονάς  

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αετός Ρίου, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Ολυμπιακός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος  

Γήπ. Προαστίου, 4μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Γιώργος Μπακόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Ρωμανός-Ωλενιακός, Χωτήρης Παπαχρήστος 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Βαβαρούτας    

Γήπ. Πετρωτού, 12μ.: Νεάπολη ΑΕ-Αστέρας Λεοντίου, Γιάννης Χαμουζάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Γαλήνη-Δόξα Πατρών, Γιώργος Αγγελόπουλος         

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-ΑΕ Ροϊτίκων, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Μετόχι, Σπύρος Παλαιολογόπουλος

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων12:15μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Άτλας Α.Σ., Γιάννης Καλύβας         

Γήπ. Δημητρόπουλου, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Ανδρέας Βαρνακιώτης

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-Προοδευτική Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός.   

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk