Τρίτη 7 Απριλίου 2020 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Παπαδόπουλος στην Κ. Αχαΐα και ο Καλύβας στο Προάστιο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Παπαδόπουλος στην Κ. Αχαΐα και ο Καλύβας στο Προάστιο

Η 14η αγωνιστική κλέβει την παράσταση με το μεγάλο ντέρμπι του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας. Η πρωτοπόρος Αχαϊκή υποδέχεται τον δεύτερο Ατρόμητο και διαιτητής ορίστηκε ο έμπειρος Γιώργος Παπαδόπουλος.

 

Για τον ίδιο όμιλο ο επίσης έμπειρος Γιάννης Καλύβας ορίστηκε να διευθύνει το κρίσιμο ματς ανάμεσα στη Νίκη Προαστίου και τον Άρη Πατρών. Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών στα πρωταθλήματα του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Χαλανδρίτσας , Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Λιμνοχώρι-Πανμοβριακός, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Πάτρα 2005, Νίκος Χρονάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πήγασος -Δόξα Παραλίας    , Κώστας Ανδριανός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Ρίου: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Καλάβρυτα, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πάτραι Α.Π.Σ.-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Μέρμηγκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Καλλιθέα-Σταροχώρι, Νίκος Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Αστραπή Ψαροφαΐου, Γιάννης Πράνταλος         

Γήπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα -Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιάννης Καλύβας         

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας/Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδος, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Ρωμανός-Γαλήνη, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Α.Ε.Κ. Πατρών, Παναγιώτης Γαλανόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γιώργος Αγγελόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Αχαιός Σαραβαλίου, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Άρης Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Παναιγιάλειος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Πετρωτού: Α.Π.Ο. Αρόη-Αιγείρα/Ακράτας, Κώστας Σαμαρτζής

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 9:45π.μ.: Δάφνη Πατρών-Παναχαϊκός, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Πετρωτού, 12:15μ.μ.: Περιβόλα-Πετεινοί, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Άνω Αλισσού, 3μ.μ.: Λέων Αλισσού-Πολύτεκνος, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Καμίνια-Ικαρος Πετρωτού, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων, Ανδρέας Καραβασίλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Άνω Καστρίτσι-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Νίκος Μέρμηγκας  

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Αετός Ρίου, Νίκος Παναγιωτόπουλος 

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος /Αχιλλέας-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-A.E. Δρέπανου, Στέφανος Μαχαίρας       

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 6μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αστέρας Τέμενης, Γιάννης Πράνταλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Δόξα Πατρών, Γιώργος Μπακόπουλος        

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ικαρος Λακκόπετρας, Σπύρος Παλαιολόγος     

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Ριόλου, 3μ.μ.: Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων, Παναγιώτης Γκαβός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Παναχαϊκή 2014, Παναγιώτης Γαλανόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Αυτόνομη, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Άτλας Α.Σ., Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30μ.μ.: Σκεπαστό-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Δημήτρης Πολυγένης      

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk