Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2020 face book twitter you tube

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ- ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: O Πετρόπουλος στο Ρίο, ο Χρονάς στο ενωσιακό

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ- ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: O Πετρόπουλος στο Ρίο, ο Χρονάς στο ενωσιακό

Ο Χαράλαμπος Πετρόπουλος θα είναι ο διαιτητής που θα διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι της 16ης αγωνιστικής του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και τη Νίκη Προαστίου.Για τον ίδιο όμιλο ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να σφυρίξει την αναμέτρηση του Πάτραι με τον Αρη ενώ ο Στέφανος Μπλίκας θα διευθύνει το παιχνίδι του Α΄ ομίλου ανάμεσα στον Αστέρα Τσουκαλεϊκων και την Δόξα Παραλίας.

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές που θα διευθύνουν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Αχαϊκή, Γιάννης Καλύωβας      

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Παναιγιάλειος, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Αιγείρα/Ακράτας, Κώστας Ανδριανός  

Γήπ. Ρίου: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Νίκη Προαστίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πάτραι Α.Π.Σ.-Άρης Πατρών, Νίκος Χρονάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Καλλιθέα-Καμίνια, Νίκος Παναγιωτόπουλος  

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Αχαϊκός, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Πετρωτού: Περιβόλα-Σταροχώρι, Γιώργος Αθανασόπουλος  

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αστραπή Ψαροφαΐου, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Κώστας Τηλιγάδας     

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Ωλενιακός-ΑΕ Ροϊτίκων, Παναγιώτης Γκαβός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καλαβρύτων, 5:15μ.μ.: Σκεπαστό-Σπάρτακος, Άγγελος Βαρνακιώτης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γεωργία Ντάβλα

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Παραλίας, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Πάτρα 2005 -Αχαιός Σαραβαλίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Αετός Πατρών, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Π.Ο. Αρόη-Ηρακλής Πατρών, Γιάννης Πράνταλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 11π.μ.: Πετεινοί-Παναχαϊκός, Γιάννης Κονιδάρης  

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Μπακόπουλος         

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.:  Αστέρας Μιντιλογλίου-Πολύτεκνος, Κώστας Τηλιγάδας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι/Αίας, Νίκος Μέρμηγκας     

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού, Γιώργος Ασπρουλόπουλος  

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Κώστας Σαμαρτζής    

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Φοίνικας/Ζήριας, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-A.E. Δρέπανου, Ανδρέας Καραβασίλης     

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Δόξα Πατρών, Παναγιώτης Γαλανόπουλος  

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Ρωμανός, Λευτέρης Γαλάνης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 11:45π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ικαρος Λακκόπετρας, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Γαλήνη, Νίκος Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Ριόλου, 3μ.μ.: Κρίνος-Μετόχι, Ηλίας Αρκουμάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Παναχαϊκή 2014-Άτλας Α.Σ., Γιώργος Αγγελόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Γιάννης Ιωαννίδης

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk