Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2020 face book twitter you tube

EΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Καδδάς στην Αγυιά

EΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Καδδάς στην Αγυιά

Ο Παναγιώτης Καδδάς ορίστηκε να είναι διαιτητής στο παιχνίδι που ξεχωρίζει για την 17η αγωνιστική του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Αετό Πατρών και το Πάτραι. Αντίθετα στον Α’ όμιλο ο Χαράλαμπος Πετρόπουλος θα σφυρίξει την αναμέτρηση του Ατρόμητου Πατρών με την Πάτρα 2005 ενώ για τον ίδιο όμιλο ξεχωρίζει το παιχνίδι της Δόξας Χαλανδρίτσας με τον Αχαιό με διαιτητή τον Δημήτρη Ρουμπάνη

Αναλυτικά όλα τα προγράμματα με τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαιός Σαραβαλίου, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πάτρα 2005, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Αετός Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Παναγιώτης Καδδάς  

Γήπ. Ακράτας, 3μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα-Παναιγιάλειος, (από άλλο σύνδεσμο)

Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Α.Π.Ο. Αρόη, Νίκος Μέρμηγκας

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πολύτεκνος-Παναχαϊκός, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων-Περιβόλα, Νίκος Παναγιωτόπουλος      

Γήπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού, Κώστας Σαμαρτζής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αργυρά Πατρών, Γιάννης Πράνταλος     

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Ρίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Α.Ε. Αρόης, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Πυρσός Πατρών, Δημήτρης Γαλάνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Πετρωτού, 3μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Καλάβρυτα, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άρης Πατρών-Δαβουρλής K. 92, Γιάννης Καλύβας

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 12μ.: Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα 2015, Δημήτρης Σπυρόπουλος     

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Καλλιθέα-Φαραικός, Γιάννης Ιωαννίδης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Πετεινοί, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Άβυθος Αιγιάλειας, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Ολυμπιακός Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας      

Γήπ. Αχιλλέας, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας-Αστέρας Τέμενης, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Ανδρέας Καραβασίλης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 10π.μ.: Ρωμανός-Αστέρας Λεοντίου, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10:30π.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Δόξα Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πείρος Ισώματος, Σπύρος Παλαιολόγος     

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1:15μ.μ.: Γαλήνη-Κρίνος, Σωτήρης Παπαχρήστος       

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιώργος Αγγελόπουλος   

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-Ωλενιακός, Δημήτρης Ρουμπάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Παναχαϊκή 2014, Γιώργος Μπακόπουλος  

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Προοδευτική Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής       

Γήπ. Δημητρόπουλου, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αυτόνομη Π.Ο., Ανδρέας Βαρνακιώτης

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk