Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2020 face book twitter you tube

EΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Καδδάς στο Αίγιο, ο Φωκάς στα Καλάβρυτα

EΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Καδδάς στο Αίγιο, ο Φωκάς στα Καλάβρυτα

Πολλά είναι τα ενδιαφέροντα ματς της 17ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας καις στους δύο ομίλους. Η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας στο κρίσιμο παιχνίδι του Αρη Πατρών με τον Παναιγιάλειο εκτός έδρας όρισε τον  Παναγιώτη Καδδά ενώ στο επίσης δύσκολο εκτός έδρας ματς της Νίκης με τα Καλάβρυτα όρισε τον Αλέξανδρο Φωκάς

Την Κυριακή διεξάγεται το μεγάλο τοπικό ντέρμπι ανάμεσα στον Πανμοβριακό Ριόλου και την Αχαϊκή και διαιτητής ορίστηκε ο Γιώργος Παπαδόπουλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Λιμνοχώρι, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Δόξα Χαλανδρίτσας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Αετός Πατρών, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. 15:00 Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Καλάβρυτα-Νίκη Προαστίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου, 3μ.μ.: Παναιγιάλειος-Άρης Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Πάτραι Α.Π.Σ.-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Καμίνια, Ανδρέας Καραβασίλης        

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Πετρωτού: Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Γιάννης Ιωαννίδης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού -Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος   

Γήπ. Δημητρόπουλου: Άβυθος Αιγιάλειας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Γιάννης Καλύβας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Ριόλου, 3:30μ.μ.: Κρίνος-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Αλέξης Καμζόλας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:45μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Σκεπαστό, Δημήτρης Γαλάνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δίας Σαραβαλίου, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Ριόλου, 3μ.μ.: Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαϊκή, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πάτρα 2005 -Πήγασος Μπεγουλακίου, Νίκος Χρονάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ντα Λουζ: Ηρακλής Πατρών-Αιγείρα/Ακράτας, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Πετρωτού: Α.Π.Ο. Αρόη-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Πολύτεκνος, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ντα Λουζ, 12μ.: Φαραικός-Δάφνη Πατρών, Στέφανος Μπλίκας        

Γήπ. Πετρωτού, 12μ.: Πετεινοί-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Καλλιθέα, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Ικαρος Πετρωτού, Αλέξανδρος Φωκάς      

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-A.E. Δρέπανου, Δημήτρης Πολυγένης 

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Σπύρος Παλαιολόγος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ικαρος Λακκόπετρας, Ηλίας Αρκουμάνης      

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-ΑΕ Ροϊτίκων, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Νεάπολη, Σωτήρης Παπαχρήστος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Σπάρτακος, Γιώργος Αγγελόπουλος

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Παναχαϊκή 2014-Α.Ε.Κ. Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Άτλας Α.Σ., Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Αιγίου ΑΕ, Γιώργος Μπακόπουλος.  

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk