Τρίτη 7 Απριλίου 2020 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Μακρυπόδης στο «Α. Κάνιστρας»

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Μακρυπόδης στο «Α. Κάνιστρας»

Ο Νίκος Μακρυπόδης ορίστηκε να διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι της 19ης αγωνιστικής του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον Αετό. Επίσης για τον ίδιο όμιλο ο Χαράλαμπος Πετρόπουλος θα διευθύνει την αναμέτρηση της Νίκης Προαστίου με την Αιγείρα/Ακράτα.

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Αναγέννηση Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Δίας Σαραβαλίου, Γιώργος Παπαδόπουλος    

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Αιγείρα/Ακράτας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Α.Π.Ο. Αρόη, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Καλαβρύτων, 3:30μ.μ.: Καλάβρυτα-Πάτραι Α.Π.Σ., Νίκος Χρονάς     

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άρης Πατρών-Αετός Πατρών, Νίκος Μακρυπόδης    

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Δάφνη Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού-Πολύτεκνος, Κώστας Ανδριανός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Γιάννης Ιωαννίδης    

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Θύελλας: Ωλενιακός-Νεάπολη ΑΕ, Ηλίας Αρκουμάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημητρόπουλου, 3:30μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αιγίου ΑΕ, Άγγελος Βαρνακιώτης     

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πυρσός Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3:30μ.μ.: Αχαϊκή-Δόξα Χαλανδρίτσας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πάτρα 2005 -Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Παναιγιάλειος-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Πετρωτού: Ηρακλής Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Οικονόμου    

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 12:15μ.μ.: Παναχαϊκός-Καμίνια, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-Φαραικός, Γιάννης Κονιδάρης 

Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα –Περιβόλα, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Καλλιθέα, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Αχαϊκός, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Παπαδόπουλος          

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αετός Ρίου-Άβυθος Αιγιάλειας, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Φλόγα Ρόδιας, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Φοίνικας/Ζήριας, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Κώστας Ταξιάρχης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πείρος Ισώματος, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ριόλου, 3:30μ.μ.: Κρίνος-Αστέρας Λεοντίου, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Μετοχίου, 3:30μ.μ.: Μετόχι-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, (από άλλο σύνδεσμο)

Γήπ. Λακκόπετρας, 3:30μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Ρωμανός, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Γαλήνη-ΑΕ Ροϊτίκων, Γεωργία Ντάβλα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Άτλας Α.Σ., Σωτήρης Παπαχρήστος 

Γήπ. Αχιλλέα, 12:15μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Σπάρτακος, Δημήτρης Γαλάνης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ. Προοδευτική Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Γιώργος Αγγελόπουλος.  

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk