Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020 face book twitter you tube

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο Λιμνοχώρι και ο Καλύβας στο Σαραβάλι

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο Λιμνοχώρι και ο Καλύβας στο Σαραβάλι

Δύσκολες αποστολές θα έχουν οι δύο διεκδικητές του Α’ ομίλου για την προτελευταία αγωνιστική της πρώτης φάσης της Α’ Κατηγορίας.

Η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας στο παιχνίδι του Λιμνοχωρίου με τον Ατρόμητο όρισε τον Κώστα Ανδριανός ενώ στο παιχνίδι του Δία με την Αχαϊκή τον Γιάννη Καλύβα.

Αναλυτικά όλα τα προγράμματα του Σαββατοκύριακου με τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις έχουν ως εξής;

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Παραλίας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3:30μ.μ.: Λιμνοχώρι-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός      

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αχαιός Σαραβαλίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πάτρα 2005-Πανμοβριακός, Δημήτρης Ρουμπάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Καλάβρυτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ηρακλής Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ρίου: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Άρης Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτας ΑΕ-Αετός Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Περιβόλα-Λέων Αλισσού, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Μαζαρακίου, 3:45μ.μ.: Πολύτεκνος-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αετός Ρίου, Γιάννης Πράνταλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ρωμανός, Γιάννης Κονιδάρης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών, Δημήτρης Γαλάνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού   Α.Π.Ο. Αρόη-Παναιγιάλειος, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου, Αλέξανδρος Φωκάς        

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 11π.μ.: Καμίνια-Σταροχώρι, Γιώργος Αθανασόπουλος 

Γήπ. Πετρωτού, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Αστραπή Ψαροφαΐου, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Πετεινοί, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ, 3:30μ.μ.: Φαραικός-Παναχαϊκός, Γιάννης Πράνταλος      

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Αχαϊκός-Ικαρος Πετρωτού, Γιάννης Ιωαννίδης     

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Ζαβλάνι/Αίας, Δημήτρης Ρουμπάνης

Γήπ. Καμαρών, 3:30μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Αχιλλέας Καμαρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Δημητρόπουλου, 4μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-A.E. Δρέπανου, Κώστας Τηλιγάδας 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΌΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ωλενιακός, Νίκος Παναγιωτόπουλος   

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Μετόχι, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη, Κώστας Σαμαρτζής         

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 2:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Δόξα Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Ριόλου, 3:30μ.μ.: Κρίνος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιάννης Χαμουζάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Παναχαϊκή 2014, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Αχιλλέα, 12:15μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Αιγίου ΑΕ, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Αυτόνομη, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Καλαβρύτων, 3:30μ.μ.: Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παναγιώτης Γαλανόπουλος

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk