Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 face book twitter you tube

iek vergi

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Τζαγκαράκης στο Προάστιο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ο Τζαγκαράκης στο Προάστιο

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στην Νίκη Προαστίου και τον Αρη Πατρών ενώ ο Βαγγέλης Σαφαρίκας θα διευθύνει το ενδιαφέρον παιχνίδι της Θύελλα Πατρών με την Πάτρα 2005.

Αναλυτικά οι ρέφερι που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11 (3μ.μ.)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Πήγασος Μπεγουλακίου, Στέφανος Μπλίκας 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Πάτρα 2005 A.E., Βαγγέλης Σαφαρίκας               

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζήριας: Φοινικας Ζήριας-Πάτραι Α.Π.Σ., Κώστας Ανδριανός           

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πανιώνιος /Αχιλλέας , Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προαστίου:Νίκη Προαστίου-Άρης Πατρών, Λάμπρος Τζαγκαράκης              

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Λακκόπετρας: Απόλλων Βίδοβας-Λιμνοχώρι, Αλέξανδρος Φωκάς 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Ικαρος Πετρωτού, Στυλιανός Παρδάλης             

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παναγιώτης Τιμολέων           

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ψηλαλώνια-Πετεινοί, Γιάννης Ιωαννίδης  

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Αχαϊκός, Νίκος Χρονάς     

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Ολυμπιακός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καλλιθέα-Μετόχι, Δημήτρης Ταγάρης

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Δίας Σαραβαλίου-Εθνικός Σαγεΐκων, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.; Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3μ.μ.: Αχαΐκή-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς

B’ OMIΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Προαστίου: Δρέπανο-Αετός Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Αχιλλέας: Ζαβλάνι/Αίας -Θύελλα Αιγίου, Αλέξανδρος Φωκάς         

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θύελλας, 12μ.: Ωλενιακός-Καμίνια, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:15μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Φαραικός, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα 2015, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Προοδευτική Πατρών, Δημήτρης Πολυγένης             

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πολύτεκνος-Ρωμανός, Γιώργος Αθανασόπουλος                  

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Παναχαϊκός-Ηρακλής Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας      

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Δόξα Πατρών-Πυρσός Πατρών, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Γαλήνη-Α.Π.Ο. Αρόη, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 12:15μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Συνοικισμού, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Καλάβρυτα, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Αργυρά Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Ακράτας, 3μ.μ.: Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Αετός Ρίου, Γιώργος Παπαδόπουλος   

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Κρίνος, Δημήτρης Σπυρόπουλος                  

Γήπ. Ρίου, 10π.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Δάφνη Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Ρίου, 12:15μ.μ.: Σπάρτακος-Αχιλλέας Καμαρών, Αγγελος Καρράς

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Δόξα Νιφορεΐκων, Σπύρος Παλαιολόγος           

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Σκεπαστό, Ανδρέας Καραβασίλης           

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk