Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου 2018 face book twitter you tube

iek vergi

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο Ρίο

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Ο Ανδριανός στο Ρίο

Ανακοινώθηκαν πριν  από λίγο από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στο ΑΠΣ Πάτραι και τον Αετό Πατρών ενώ ο Αλέξανδρος Φωκάς θα διευθύνει το επίσης σημαντικό παιχνίδι της Θύελλας Αιγίου με τον Κεραυνό Αγ. Βασιλείου. Στο  Α’ όμιλο ξεχωρίζει το ιστορικό ντέρμπι ανάμεσα στην Αναγέννηση Πατρών και την Θύελλα Πατρών που θα «σφυρίξει» ο Λάμπρος Τζαγκαράκης

Αναλυτικά τα παιχνίδια με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12 (3μ.μ.)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Δίας Σαραβαλίου, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αχαΐκή, Γιώργος Παπαδόπουλος                        

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Πάτραι Α.Π.Σ.-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός    

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Βαγγέλης Σαφαρίκας   

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Φοινικας/Ζήριας, Γιώργος Αθανασόπουλος                     

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-ΑΕ Ροϊτίκων, Νίκος Χρονάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Ικαρος Πετρωτού-Αχαιός, Γιάννης Καλύβας

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πάτρα 2005 -Ατρόμητος Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δρέπανο, Νίκος Χρονάς     

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.: Προοδευτική Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Απόλλων Βίδοβας, Δημήτρης Σπυρόπουλος                    

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Πείρος Ισώματος, Ανδρέας Καραβασίλης                            

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 2015, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Λιμνοχώρι-Φαραικός, Γιώργος Παπαδόπουλος            

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Ψηλαλώνια, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Αχαϊκός-Ρωμανός, Νίκος Παναγιωτόπουλος    

Γήπ. Αχιλλέα, 11π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Πετεινοί, Στέφανος Μπλίκας                  

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:15μ.μ.: Παναχαϊκός-Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Μιχαλόπουλος                   

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Περιβόλα-Δόξα Πατρών, Δημήτρης Τάγαρης    

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 3μ.μ.: Γαλήνη-Πολύτεκνος, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:15μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Δόξα Ελαιώνος, Κώστας Τηλιγάδας       

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αιγείρας/Ακράτας, Παναγιώτης Τιμολέων  

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αυτόνομη, Σπύρος Παλαιολόγος             

Γήπ. Δημητροπουλου, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Καλάβρυτα-Αργυρά Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας    

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού, Γεωργία Ντάβλα   

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Σπάρτακος, Ηλίας Αρκουμάνης        

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Κρίνος, Στυλιανός Παρδάλης

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Καλλιθέα-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Σωτήρης Ασημακόπουλος

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Α.Ε.Κ. Πατρών, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-Σκεπαστό, Κώστας Ταξιάρχης      

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Γιώργος Αθανασόπουλος

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk