Σάββατο 20 Απριλίου 2019 face book twitter you tube

iek vergi

Στίβος : ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Β.Π. - Οι νικητές στην Καλογριά

Στίβος : ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Β.Π. - Οι νικητές στην Καλογριά

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε, την Κυριακή  Αναπτυξιακός Αγώνας Ανωμάλου  Δρόμου στην Καλογριά. Την διοργάνωση είχε αναλάβει ο ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βορείας Πελοποννήσου με τον Δήμο Δυτικής Αχαΐας.

Αναλυτικά οι νικητές ανά κατηγορία:

 

ΑΝΔΡΩΝ: Γκίνης Σταύρος (ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, 27.10), Χαριτωνίδης Χαρίτων (ΑΡΙΩΝ, 27.39), Γιαννούλας Αχιλλέας (Ο.Φ.Ο.Α. Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ, 29.35), Διονυσακόπουλος Παναγιώτης (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 30.01), Ασπρομάλλης Ευστράτιος (ΑΡΙΩΝ, 32.28), Αριστείδου Χριστόφορος (ΑΡΙΩΝ, 32.47).

ΑΝΔΡΩΝ Β (K23): Παπακωνσταντίνου Παναγιώτης (Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ, 27.53), Σγούρας Γεώργιος (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 31.17).

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (K12): Μαλαμής Σπυρίδων (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 2.43), Δημόπουλος Νίκος (Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 2.49), Χριστόπουλος Φίλιππας (ΑΡΙΩΝ, 2.49), Μαστραντωνάκης Ιάσων (Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 2.56), Γιαννακόπουλος Ορέστης (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 2.58), Κομκοτός Θεοχάρης (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 3.05).

ΠΠΒ (K14): Γιαννακόπολος Ιωάννης (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 3.47), Βυθούλκας Διονύσιος (ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ, 3.50), Ματσούκας Ιωάννης (ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 3.53), Θεοφιλόπουλος Μιχαήλ (ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ, 4.07), Μπιλιανός Θεόδωρος (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 4.08), Αγγελόπουλος Μάριος (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 4.10).

ΠΠΑ (K16): Σκούρτης Αλέξανδρος (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 6.09), Πανταζόπουλος Αντώνης (Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 6.12), Παναγιωτόπουλος Βασίλειος (ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ, 6.12), Λυμπέρης Νικόλας (ΑΡΙΩΝ, 6.22), Κοτσο Αντόνιο (Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 6.28), Καραβασίλης Ευάγγελος (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 6.29).

ΠΑΙΔΩΝ (K18): Τομπουλίδης Ηλίας (ΑΡΙΩΝ, 13.42), Γκοτσόπουλος Απόστολος (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 13.48), Αργύρης Ηλίας (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 13.51), Γεωργίου Νικόλαος (Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ, 14.20), Διακουμής Δημήτριος (ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ, 14.47), Παντελής Δημήτρης (Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 14.50).

ΕΦΗΒΩΝ (K20): Κατσούλης Στυλιανός (Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ, 21.36), Μαλησιώρης Παναγιώτης (Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, 22.18), Ανδρικόπουλος Θεμιστοκλής (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 2.20), Ρουχωτας Διονύσιος (ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ, 26.02), Ρούσος Παναγιώτης (ΑΓΣ ΝΙΚΗ, 26.48).

ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κυδωνιάτη Ελένη (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 23.49), Νικολοπούλου Ελένη (ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 24.07), Στασινοπούλου Ελένη (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 24.40), Λουβή Θεώνη (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 25.17), Τσίρου Μαρία (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 27.01), Βαρβιτσιώτη Μαρία (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 27.22).

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β (K23): Κοτσαχείλη Ισαβέλλα (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ, 21.58), Νεδέλκου Ιωάννα (Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ, 25.24), Καρανάσσου Κατερίνα (ΑΡΙΩΝ, 26.42), Χριστοδουλοπούλου Αθανασία (Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ, 27.21), Χολετσίδου Ελένη (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 28.27).

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (K12): Τσίγκα Χριστίνα (ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 2.51), Νικολακοπούλου Μαριλένα (Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 2.52), Αναστασοπούλου Ηλιάνα (ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ, 2.59), Αγγελάτου Ανθή (ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ, 3.00), Κέννεντυ Ασημούλα (Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 3.07), Κονδύλη Ζωή (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 3.07).

ΠΚ Β' (K14): Κοτσαχείλη Νικολίτσα (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ, 4.01), Ματζούνη Βασιλική (ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ, 4.02), Βαλαχα Μυρτώ (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 4.06), Σκεπεταρη Χριστίνα (ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 4.08), Καραχρήστου Χαριτίνη (ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 4.09), Βαλαχα Ηλιάνα (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 4.12).

ΠΚ Α' (K 16): Βυθούλκα Μαρία-Ανθή (ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ, 7.22), Κόλα Ελισάβετ (ΑΡΙΩΝ, 7.32), Νιφόρα Παρασκευή (Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004, 7.40), Λαζαράκη Ζωή (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 7.49), Τσολακα Αδαμαντία (Ο.Φ.Ο.Α. Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ, 7.57), Καρέλα Αναστασία (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 7.59).

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (K18): Λαυράνου Ιωάννα (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 12.41), Λάγου Ελισάβετ (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 12.55), Δεσπολλάρη Γεωργία (ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ, 13.03), Ζαπάντη Καλλιόπη-Ναταλία (Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ, 13.16), Καράμπαλη Ανδριάνα (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 13.44), Δημητρίου Σωτηρία (Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ, 13.51).

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (K20): Ιωαννίδη Αθηνά (Ο.Φ.Ο.Α. Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ, 16.10), Καζαμαριώτη Μαρία-Αιμιλία (Ο.Φ.Ο.Α. Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ, 16.54), Ιατροπούλου Άννα (Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ, 17.18), Ζαπάντη Αργυρώ (Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ, 17.30), Σταματοπούλου Νικολίτσα (Α.Ο ΠΕΛΟΨ, 17.44), Ρόδη Αγγελική (ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ, 23.37).

4 Χ 500Μ ΜΙΝΙ (2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2 ΑΓΟΡΙΑ): ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ (Αναγνωστοπούλου Αριέτα, Λόη Δήμητρα, Απόκης Αργύριος, Ζαχαρόπουλος Θεμιστοκλής), Α.Ο. ΚΟΥΡΟΣ (Α ΟΜΑΔΑ - Καράμπελα Αφροδίτη, Σύρμη Μαρίνα, Στολάκης Βασίλης, Στειακάκης Πάρης), Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 (Β ΟΜΑΔΑ - Φιλάι Πέζι, Αθανασοπούλου Θεοδώρα, ΚΟυβαράς Παναγιώτης, Παντζόπουλος Δημήτρης), Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ (Β ΟΑΔΑ - Ραβασοπούλου Σοφία, Κούτσο Ελένη, Αφαλωνιάτης Μάριος, Μπογιάκης Απόστολος), Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 (Β ΟΜΑΔΑ – Τριανταφύλλη Αγγελική, Τσέλιου Γεωργία Νιφόρας Κων/νος, Βέρρας Χριστόφορος).

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk