Παρασκευή 19 Ιουλίου 2019 face book twitter you tube

Σπουδαίες διακρίσεις για τα δελφίνια της ΝΕΠ στο κύπελλο ανοιξης

Σπουδαίες διακρίσεις για τα δελφίνια της ΝΕΠ στο κύπελλο ανοιξης

Αστραψε και βρόντηξε η Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΝΕΠ στο «Κύπλλο Ανοιξης» που διοργάνωσε το Σαββατοκύριακο ο ΝΟΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός». Τα «δελφίνια» πραγματοποίησαν την καλύτερη εμφάνιση, με 29 πρώτες θέσεις, 22 δεύτερες και 20 τρίτες, κατακτώντας την πρωτιά τόσο σε επίπεδο Περιφέρειας, όσο και μεταξύ άλλων Περιφερειακών, π.χ. Ηπείρου-Κέρκυρας, κ.ά.

 

Όλα τα παιδιά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια, όπως και οι προπονήτριές τους, Λίνα Μαστροπάσκουα και Αννα Λυκούδη, καθώς επίσης και ο επικεφαλής της Αγωνιστικής ομάδας, Σταύρος Νταλαχάνης.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα της Προαγωνιστικής ομάδας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ

1 Βέρρας Μάνος 2007 50 Ελεύθ. 31.98 4ος 100 Ελεύθ. 1.09.90 5ος 200 Ελεύθ. 2.35.14 6ΟΣ

2 Γεωργακάκης Ευστάθιος 2007 100 Ελεύθ. 1.06.40 1ος 400 Ελεύθ. 5.10.63 3ος 50 'Υπτιο 35.75 1ος

3 Γιαλέρνιου Π. 2007 50 Πρόσθ. 43.22 3η 100 Πρόσθ. 1.34.03 2η 200 Πρόσθ. 3.23.62

4 Δημόπουλος Σπύρος 2007 100 Ελεύθ. 1.18.84 200 Ελεύθ. 2.54.07 8ΟΣ 50 Πεταλ. 39.91 5ος

5 Θανοπούλου Δήμητρα 2007 200 Ελεύθ. 2.33.00 1η 400 Ελεύθ. 5.31.48 3η 50 Πρόσθ. 41.79 2η

6 Λιβαθηνού Αργυρώ 2007 100 Ύπτιο 1.17.47 1η 50 Πεταλ. 32.48 1η 200 Μ.Α. 2.54.21 2η

7 Μπατιστάτου Νίκη 2007 200 Πρόσθ. 3.22.23 3η 400 Ελεύθ. 5.39.81 6η 200 Μ.Α. 2.58.12 3η

8 Μπούσιος Ηλίας 2007 50 Πρόσθ. 46.25 4ος 100 Πρόσθ. 1.40.88 5ος 200 Πρόσθ. 3.29.86 5ος

9 Σκούτα Αποστολία 2007 50 Ελεύθ. 29.79 1η 100 Ελεύθ. 1.06.09 1η 100 Πεταλ. 1.11.78 1η

10 Σταθόπουλος Αριστείδης 2007 50 Πρόσθ. 41.27 1ος 100 Πρόσθ. 1.30.66 2ος 200 Πρόσθ. 3.15.21 3ος

11 Τζίνης Θεόδωρος 2007 50 Ελεύθ. 34.14 6ος 100 Ύπτιο 1.21.66 3ος 200 Ύπτιο 2.56.51 3ος

12 Τσίπης Ανδρέας 2007 50 Ύπτιο 37.35 2ος 100 Ύπτιο 1.19.23 2ος 200 Ύπτιο 2.48.30 2ος

13 Αναστασίου Αναστασία 2008 100 Ελεύθ. 1.19.01 3η 200 Ύπτιο 2.57.93 2η 50 Πεταλ. 39.47 6η

14 Βαλλιανάτος Κων/νος 2008 50 Πρόσθ. 49.12 8ος 100 Πρόσθ. 1.48.02 6ος 200 Πρόσθ. 3.50.14 4ος

15 Βαρβατσούλη Βασιλική 2008 50 Ελεύθ. 36.07 5η 100 Ελεύθ. 1.19.75 5η 50 Πεταλ. 38.45 4η

16 Βότσαρη Άννα - Μαρία 2008 50 Ελεύθ. 39.56 50 Ύπτιο 47.59 50 Πεταλ. 46.31 9η

17 Γεραμούτσου Χριστίνα 2008 50 Ύπτιο 44.45 8η 50 Πρόσθ. 48.46 7η 100 Πρόσθ. 1.46.88 7η

18 Γιαλέρνιος Αριστοτέλης 2008 100 Ελεύθ. 1.42.07 50 Πρόσθ. 55.22 100 Πρόσθ. 2.03.70 8ος

19 Δημάκη Όλγα 2008 100 Ελεύθ. 1.34.33 50 Ύπτιο 48.00 100 Ύπτιο 1.47.99 9η

20 Ζήκου Νάντια 2008 200 Ελεύθ. 2.43.56 1η 400 Ελεύθ. 5.41.88 1η 50 'Υπτιο 39.49 2η

21 Καλογερή Κλειώ 2008 50 Πρόσθ. 46.15 4η 100 Πρόσθ. 1.39.01 4η 200 Πρόσθ. 3.29.97 3η

22 Κοντάκου Δήμητρα 2008 50 Ελεύθ. 33.68 3η 50 Ύπτιο 38.69 1η 100 Ύπτιο 1.25.35 2η

23 Μιχαλάτος Δημήτρης 2008 100 Ελεύθ. 1.17.64 4ος 200 Ελεύθ. 2.45.29 3ος 50 Πρόσθ. 46.93 7ος

24 Μιχαλοπούλου Μαριλία 2008 50 Πρόσθ. 46.85 6η 100 Πρόσθ. 1.37.77 2η 200 Πρόσθ. 3.30.86 4η

25 Μπαράκος Αλέξανδρος 2008 50 Ελεύθ. 44.33 50 Ύπτιο 48.92 8ος 100 Ύπτιο 1.47.13 8ος

26 Μπουροπούλου Βασ. 2008 50 Ελεύθ. 33.32 1η 50 Πρόσθ. 42.32 2η 200 Πρόσθ. 3.09.08 1η

27 Πεφάνη Βερόνικα 2008 100 Ύπτιο 1.21.90 1η 200 Ύπτιο 2.57.83 1η 50 Πεταλ. 37.65 1η

28 Πλούμη Ανδριάννα 2008 50 Πρόσθ. 48.70 8η 100 Πρόσθ. 1.41.46 5η 200 Πρόσθ. 3.32.89 6η

29 Σαράντης Ανδρέας 2008 50 Ελεύθ. 39.03 7ος 100 Ύπτιο 1.35.05 3ος 50 'Υπτιο 45.47 6ος

31 Στεφανάτος Γεράσιμος 2008 50 Πρόσθ. 45.07 4ος 100 Πρόσθ. 1.41.95 4ος 100 Ελεύθ. 1.23.44 7ος

32 Τρίγγος Άγγελος 2008 50 Πεταλ. 39.77 3ος 400 Ελεύθ. 6.00.02 4ος 100 Πεταλ. 1.33.83 3ος

33 Τσιόκανου Χρ. 2008 50 Ελεύθ. 39.53 50 Ύπτιο 43.81 7η 50 Πρόσθ. 50.47

34 Χρυσανθακόπουλος Φώτης 2008 100 Ελεύθ. 1.12.25 2ος 400 Ελεύθ. 5.27.74 2ος 200 Μ.Α. 2.51.90 1ος

35 Γκόρκου Δήμητρα 2009 50 Ελεύθ. 45.94 50 Ύπτιο 54.76

36 Δρακοπούλου Αριάδνη 2009 50 Πρόσθ. 53.16 3η 100 Πρόσθ. 1.58.63 2η

37 Ζιαμπάρας Μάριος 2009 100 Ελεύθ. 1.44.07 8ος 100 Πρόσθ. 2.06.09 4ος

38 Καλογερή Μαρίζα 2009 200 Ελεύθ. 3.34.44 6η 50 Ύπτιο 50.57 4η

39 Καούρη Κων/να 2009 50 Ύπτιο 49.99 3η 50 Πρόσθ. 51.14 2η

40 Κουρής θεοφάνης 2009 50 Ελεύθ. 33.87 1ος 50 Ύπτιο 40.32 1ος

41 Μπουσίου Έλένη 2009 50 Ελεύθ. 38.84 2η 200 Ελεύθ. 3.14.62 4η

42 Τασιούλας Σωτήρης 2009 50 Ελεύθ. 38.33 7ος 200 Μ.Α. 3.36.01 2ος

43 Αβράμης Γιάννης 2010 50 Ύπτιο 56.91 50 Πρόσθ. 57.33 5ος

44 Γεωργακάκη Μαρίνα 2010 50 Ελεύθ. 35.79 1η 100 Ελεύθ. 1.25.88 1η

45 Γιωτοπούλου Μαρία 2010 50 Ελεύθ. 41.16 7η 50 Ύπτιο 47.61 5η

46 Ζαφειροπούλου Ιόλη 2010 50 Ύπτιο 44.26 2η 50 Πρόσθ. 50.45 1η

47 Καραγιάννη Ήρα 2010 50 Πεταλ. 54.42 4η 50 Πρόσθ. 52.02 3η

48 Κοντάκου Ανδριάννα 2010 50 Ελεύθ. 38.30 3η 100 Ελεύθ. 1.27.35 2η

49 Κουραχάνης Γιάννης 2010 50 Ελεύθ. 47.90 50 Πρόσθ. 1.08.92 9ος

50 Κουρή Ελευθέρια 2010 50 Ελεύθ. 40.57 5η 50 Πεταλ. 52.43 3η

51 Μιχαλοπούλου Δήμητρα 2010 50 Ύπτιο 49.54 6η 50 Πρόσθ. 52.98 4η

52 Μπούσιος Μανώλης 2010 50 Ελεύθ. 40.86 4ος 100 Ελεύθ. 1.32.49 4ος

53 Πάνας Νίκος 2010 50 Ελεύθ. 44.53 50 Πρόσθ. 1.00.73 7ος

54 Πλούμη Φιλίππα 2010 50 Πεταλ. 46.04 1η 50 Πρόσθ. 51.84 2η

55 Σίνος Νικόλαος 2010 50 Ελεύθ. 41.79 7ος 100 Ελεύθ. ΑΚΥΡΟΣ

56 Σταθόπουλος Ορέστης 2010 50 Ύπτιο 44.51 2ος 50 Πρόσθ. 46.47 1ος

57 Συμεωνίδης Μιχάλης 2010 50 Ύπτιο 56.44 8ος 50 Πρόσθ. 59.12 6ος

ΟΜΑΔΙΚΑ

4Χ50 ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 2.02.83 1οι

4Χ50 ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 2.14.60 1οι

4Χ50 ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 2.30.55. 1οι

4Χ50 ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 2.35.62 1οι

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk