Δευτέρα 6 Ιουλίου 2020 face book twitter you tube

Oι 171 αθλητές του ΣΕΓΑΣ που μπορούν από τις 4 Μαϊου να προπονούνται-Ποιοι αφορούν την Πάτρα

Oι 171 αθλητές του ΣΕΓΑΣ που μπορούν από τις 4 Μαϊου να προπονούνται-Ποιοι αφορούν την Πάτρα

Όπως ανακοίνωσε ο ΣΕΓΑΣ,  συνολικά 171 αθλητές και αθλήτριες περιλαμβάνει η λίστα, που απέστειλε ο ΣΕΓΑΣ στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή και αφορά αθλητές και αθλήτριες που προτείνεται να έχουν πρόσβαση στα στάδια της χώρας στην πρώτη φάση επανεκκίνησης του αθλητισμού.

 

Ανάμεσα τους είναι και ορισμένοι Πατρινοί αθλητές ή αθλητές που προπονούνται στη Πάτρα και έχουν δικαίωμα να χρησιμοποιούν τις εγκαταστάσεις του Παμπελοπονησιακού σταδίου.

Αναλυτικά τα ονόματα και οι χώροι άθλησης τους

1              ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣ         ΟΑΚΑ

2              ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ      ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΚΥΤΕΑΣ Δ.            ΟΑΚΑ

3              ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Π.               ΟΑΚΑ

4              ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΟΥΛΑ  ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.     ΟΑΚΑ

5              ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ Δ.    ΟΑΚΑ

6              ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ      ΜΗΚΟΣ                ΠΟΜΑΣΚΙ  Γ.       ΟΑΚΑ

7              ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜ

8              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ             ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜ

9              ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      ΕΜΠΟΔΙΑ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ          ΟΑΚΑ

10           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ              ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜ

11           ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ           ΥΨΟΣ    ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ             ΟΑΚΑ

12           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ              ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ           ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

13           ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΑ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ.            ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

14           ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             400 Μ    ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

15           ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ             200Μ     ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤ        ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

16           ΠΡΙΒΙΛΕΝΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ                ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝ.           ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

17           ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ     ΥΨΟΣ    ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.

18           ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ                ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ    ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ       ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.

19           ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ        ΒΑΔΗΝ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘ.          ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

20           ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛ              ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

21           ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ            ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν        ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

22           ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ    ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛ.           ΔΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

23           ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ    ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ Κ         ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ

24           ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ          400 Μ    ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ Α.        ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

25           ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ         ΕΠΤΑΘΛΟ            ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ           ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

26           ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΛΙΛΗ              ΜΗΚΟΣ                ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛ.         ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ

27           ΖΗΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 100Μ     ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΒΑΓΓΕΛ.        ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

28           ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΙΣ               ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝ.           ΔΑΚ ΠΑΤΡΩΝ

29           ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ               4Χ400 Μ               ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

30           ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   4Χ400 Μ               ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡ.          ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

31           ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       4Χ400 Μ               ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ ΝΤ.           ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

32           ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     4Χ400 Μ               ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Μ.            ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ

33           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤ.           4Χ400 Μ               ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧ.         ΟΑΚΑ

34           ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          4Χ400 Μ               ΧΑΝΤΖΟΣ ΜΑΝΩΛ.         ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

35           ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    110 Μ ΕΜΠ         ΣΔΡΟΛΛΑΣ ΜΠΑΜ.        ΔΑΚ ΔΡΑΜΑΣ

36           ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝ.ΒΑΣ       ΟΑΚΑ

37           ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ                ΥΨΟΣ    ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠ.Γ         ΟΑΚΑ

38           ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ           ΥΨΟΣ    ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ             ΟΑΚΑ

39           ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΗΣΤΗ          ΥΨΟΣ    ΠΑΝΤΕΛΗ-ΛΩΡΑ              ΟΑΚΑ

40           ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.     ΟΑΚΑ

41           ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ             ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ Δ.            ΟΑΚΑ

42           ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΜΗΚΟΣ                ΠΟΜΑΣΚΙ Γ.        ΟΑΚΑ

43           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ       ΜΗΚΟΣ                ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.     ΟΑΚΑ

44           ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             1500 Μ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ.          ΟΑΚΑ

45           ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ.          ΟΑΚΑ

46           ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         800 Μ    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ.          ΟΑΚΑ

47           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ               800 Μ    ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.             ΟΑΚΑ

48           ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ    400 Μ ΕΜΠ         ΣΟΠΟΥΚΟΒΑ ΓΙΑΝ.          ΟΑΚΑ

49           ΜΑΛΤΑΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΥΨΟΣ    ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ Δ.            0ΑΚΑ

50           ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ        ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΔΟΝΔΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝ.        ΟΑΚΑ

51           ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ    100Μ     ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

52           ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ     400 Μ ΕΜΠ         ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

53           ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 200Μ     ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

54           ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ   400 Μ ΕΜΠ         ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

55           ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΜΗΚΟΣ                ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

56           ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ             100Μ                     ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

57           ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ         ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ    ΚΥΡΙΑΖΗΣ-ΘΩΜΑΣ          ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

58           ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ              100Μ     ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

59           ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                400 Μ ΕΜΠ         ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣ. Π.         ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

60           ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ             100Μ     ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣ. Π.         ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

61           ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΤΑ            400 Μ    ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣ. Π.         ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

62           ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ       400Μ ΕΜΠ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Γ.            ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

63           ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     100Μ     ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Γ.            ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

64           ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  800 Μ    ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝ.           ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

65           ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ        ΥΨΟΣ    ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

66           ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΥΨΟΣ    ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

67           ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

68           ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΣΤΙΒΟΣ-ΣΥΝΘΕΤΑ             ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

69           ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΤΑΣΟΣ          ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ                ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

70           ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ          ΣΤΙΒΟΣ-100Μ     ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

71           ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΦΗ              ΣΤΙΒΟΣ-ΜΗΚΟΣ                ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ              ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

72           ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ              ΣΤΙΒΟΣ-ΜΗΚΟΣ                ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ              ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

73           ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ          ΣΤΙΒΟΣ-ΜΗΚΟΣ                ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ              ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

74           ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ    ΣΤΙΒΟΣ-ΜΗΚΟΣ                ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

75           ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ          ΣΤΙΒΟΣ-400 Μ    ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

76           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ               ΣΤΙΒΟΣ-400 Μ ΕΜΠ         ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

77           ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ      ΣΤΙΒΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

78           ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          ΣΤΙΒΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ           ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

79           ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ               ΣΤΙΒΟΣ-ΜΗΚΟΣ                ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

80           ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ       ΣΤΙΒΟΣ-ΣΥΝΘΕΤΑ             ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

81           ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ             ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ                ΧΑΤΖΗΣΤΑΘΗΣ ΣΤ.           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

82           ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ              ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ                ΧΑΤΖΗΣΤΑΘΗΣ ΣΤ.           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

83           ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΩΡΑ        ΣΤΙΒΟΣ-ΑΚΟΝΤΙΟ             ΤΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓ.             ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

84           ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ              ΣΤΙΒΟΣ-10ΧΛΜ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

85           ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ      ΣΤΙΒΟΣ-100Μ     ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Κ.            ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

86           ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΣΤΙΒΟΣ-ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

87           ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ            ΣΤΙΒΟΣ-ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ ΝΤ.           ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

88           ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ                ΣΤΙΒΟΣ-ΣΤΗΠΛ  ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝ.           ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

89           ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ             ΣΤΙΒΟΣ-400 Μ    ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ Α.        ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

90           ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΣΤΙΒΟΣ 100 Μ    ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

91           ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                ΣΤΙΒΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ             ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ.            ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

92           ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΣΤΙΒΟΣ-100Μ     ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ          ΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

93           ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ      ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΥΡΑ  ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜ.

94           ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                ΣΤΙΒΟΣ ΣΦΥΡΑ   ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜ.

95           ΦΥΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   ΣΤΙΒΟΣ-ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛ              ΔΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

96           ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ-ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛ              ΔΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

97           ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ    ΣΤΙΒΟΣ -ΒΑΔΗΝ                ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΗΡΗΣ         ΔΑΚ-ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

98           ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ       ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΥΡΑ  ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ Κ         ΔΑΚ-ΧΑΝΙΩΝ

99           ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ       ΣΤΙΒΟΣ-ΣΦΥΡΑ  ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ-ΠΤΟΛΕΜ.

100         ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              ΣΤΙΒΟΣ-1500 Μ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

101         ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΤΙΒΟΣ-ΣΤΗΠΛ  ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

102         ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ      ΣΤΙΒΟΣ-5ΧΛΜ    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.               ΟΑΚΑ

103         ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΣΤΙΒΟΣ -10ΧΛΜ                ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

104         ΤΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ               ΣΤΙΒΟΣ-10 ΧΛΜ                ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ.             ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ

105         ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ             ΣΤΙΒΟΣ-ΜΑΡΑΘ.              ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ.             ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ

106         ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ              ΣΤΙΒΟΣ- 10 ΧΛΜ               ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ.             ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ

107         ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΣΤΙΒΟΣ-ΜΑΡΑΘ.              ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

106         ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ       ΣΤΙΒΟΣ-ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν        ΔΑΚ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

107         ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΦΗ     ΣΤΙΒΟΣ-ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν        ΔΑΚ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

108         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  ΣΤΙΒΟΣ 10ΧΛΜ  ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒ.        ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

109         ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ              ΣΤΙΒΟΣ-800 Μ    ΓΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛ      ΟΑΚΑ

110         ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΣΤΙΒΟΣ-800 Μ    ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡ.           ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

111         ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΣΤΙΒΟΣ 110 Μ ΕΜΠ          ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΘΑΝ.            ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

112         ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    ΣΤΙΒΟΣ-ΣΥΝΘΕΤΑ             ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠ          ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ

113         ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ    ΣΤΙΒΟΣ-ΣΥΝΘΕΤΑ             ΓΥΛΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΔΑΚ-ΣΕΡΒΙΩΝ

114         ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ            ΣΤΙΒΟΣ-ΣΥΝΘΕΤΑ             ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΘΑΝ.            ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

115         ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΣΤΙΒΟΣ-400Μ     ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤ.         ΔΑΚ ΡΟΔΟΥ

116         ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ               ΣΤΙΒΟΣ - 200Μ   ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ     ΔΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ)

117         ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ              ΣΤΙΒΟΣ - 200Μ   ΒΕΡΓΟΣ ΘΥΜΙΟΣ               ΔΑΚ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΣ ΕΥΡΩΤΑ

118         ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ         ΣΤΙΒΟΣ -3000Μ Φ.Ε.        ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΕΑΚ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

119         ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ               ΣΤΙΒΟΣ - ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ             ΟΑΚΑ

120         ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ            ΔΑΚ ΝΥΓΡΙΤΑΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΥΓΡΙΤΑΣ)

121         ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ    ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ           ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ

122         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ          ΣΤΙΒΟΣ 400Μ     ΜΑΤΖΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ          ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

123         ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ        ΣΤΙΒΟΣ 800Μ     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ               ΟΑΚΑ

124         ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ            ΣΤΙΒΟΣ - 1500Μ                ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ           ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

125         ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ                ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΟΣ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ

126         ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

127         ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΙΒΟΣ - ΣΥΝΘΕΤΑ           ΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ           ΟΑΚΑ

128         ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ          ΣΤΙΒΟΣ - ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ       ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ            ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

129         ΛΑΒΑΣΣΑ ΔΑΦΝΗ            ΣΤΙΒΟΣ - 3.000Μ               ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ       ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

130         ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΤΙΒΟΣ - 110μ. ΕΜΠ.       ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΔΑΚ  ΣΕΡΡΩΝ

131         ΤΡΕΝΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΤΙΒΟΣ - 110μ. ΕΜΠ.       ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

132         ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ    ΣΤΒΟΣ - 400μ. ΕΜΠ          ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ              ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΛΚΑΖΑΡ)

133         ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           10.000 ΒΑΔΗΝ   ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

134         ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         10.000 ΒΑΔΗΝ   ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ   ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

135         ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ           ΣΤΙΒΟΣ - ΥΨΟΣ  ΚΕΣΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ           ΔΑΚ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ

136         ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΣΤΙΒΟΣ - ΜΗΚΟΣ              ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ        ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

137         ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΙΒΟΣ - ΜΗΚΟΣ              ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ        ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

138         ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΕΑΣ/ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΣΤΙΒΟΣ - ΜΗΚΟΣ              ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ  ΧΑΪΔΩ         ΔΑΚ  ΑΛΜΥΡΟΥ

139         ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    ΣΤΙΒΟΣ - ΤΡΙΠΛΟΥΝ         ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ        ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

140         ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΣΤΙΒΟΣ - ΤΡΙΠΛΟΥΝ         ΜΩΡΑΊΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

141         ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ

142         ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ

143         ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             ΔΑΚ-ΧΑΝΙΩΝ

144         ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ              ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

145         ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΑΚ  ΜΑΝΔΡΩΝ

146         ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ            ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ   ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

147         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ            ΣΤΙΒΟΣ - 100μ.   ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ    ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

148         ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΣΤΙΒΟΣ 200μ/400μ.          ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

149         ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΣΤΙΒΟΣ - 200μ.   ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

150         ΖΕΝΑΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ            ΣΤΙΒΟΣ - 400μ.   ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                ΔΑΚ ΡΟΔΟΥ (ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ)

151         ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΙΒΟΣ - 1.500μ.               ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ       ΔΑΚ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

152         ΖΕΝΑΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ     ΣΤΙΒΟΣ - 100μ. ΕΜΠ.       ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                ΔΑΚ ΡΟΔΟΥ (ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ)

153         ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ              ΣΤΙΒΟΣ - 400μ.ΕΜΠ         ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ       ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

154         ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡ.        ΣΤΙΒΟΣ - 400μ.ΕΜΠ         ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ                ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

155         ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                ΣΤΙΒΟΣ - 2.000μ. Φ.Ε.      ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ               ΔΑΚ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ

156         ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ             ΣΤΙΒΟΣ - ΥΨΟΣ  ΚΟΥΤΣΟΓΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝ     ΔΑΚ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

157         ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΣΤΙΒΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ             ΟΑΚΑ

158         ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            ΣΤΙΒΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ             ΟΑΚΑ

159         ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΣΤΙΒΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ          ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ

160         ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ               ΣΤΙΒΟΣ - ΜΗΚΟΣ/ΤΡΙΠΛΟΥΝ       ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ          ΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ)

161         ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ         ΣΤΙΒΟΣ - ΜΗΚΟΣ              ΚΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

162         ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ       ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ            ΔΑΚ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

163         ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ         ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ    ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

164         ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ/ΜΙΧΑΕΛΑ                ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

165         ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΔΑΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

166         ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.

167         ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ/ΑΡΕΤΗ ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ           ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.

168         ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΣΤΙΒΟΣ - ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ    ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ  (ΦΩΤΗΣ ΚΩΣΜΑΣ)

169         ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ/ΛΥΔΙΑ         ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

170         ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ              ΣΤΙΒΟΣ - ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

171         ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ    ΣΤΙΒΟΣ - ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ       ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

επιστροφή στην κορυφή

Χρησιμοποιούμε cookies για τη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που προσφέρουμε και την εξατομίκευση της παρουσίασης των διαφημίσεων που βλέπετε κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Μάθετε περισσότερα privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk