Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020 face book twitter you tube

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΤΜΠΟΛ : Ήττα για την Ακαδημία των Σπόρ απο τον Άρη Νίκαιας

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΤΜΠΟΛ : Ήττα  για την Ακαδημία  των Σπόρ  απο τον Άρη Νίκαιας

Την ήττα γνώρισε η Ακαδημία των Σπόρ από τον ΄Άρη Νικαίας 25-32( 12-16 ημ.) στο φινάλε των εντός έδρας υποχρεώσεων τους. Πιο έμπειροι στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες του Άρη Νικαίας επέβαλαν το ρυθμό τους πήραν μία διαφορά ασφαλείας πέντε με έξι γκολ από το 15λεπτο του αγώνας όπου και την κράτησαν μέχρι το τέλος του παιχνιδιού.

Ηακαδημία αντέδρασε στο πρώτο δεκάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου δεν κατάφερε να έχει συνέχεια και οι φιλοξενούμενοι πήραν την νίκη Κέρδος για την πατρινή ομάδα οι παίδες αθλητές που αγωνίστηκαν και πήραν αρκετά λεπτά συμμετοχής για εμπειρίες που θα τους φανούν χρήσιμες στο μέλλον

Διαιτητές Τσάκωνας Ανταλής.

Τα 5 λεπτά: 1 -2 ,3 -6, 5 -10 ,8-14 ,11- 15 12 -16 ,17 -17 ,18- 21, 18-24, 19-27 ,22-30, 25-32

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ( Γιάννης Παπαγιαννόπουλος): Διαμαντόπουλος, Παντός 1, Πολίτης 2, Μήλας, Παναγιωταρόπουλος 2, Μαρκάτος 2, Κωνσταντάκης 1, Διάφας, Παπαγιαννόπουλος 4, Γεωργίου 8 , Τόμοβιτς 2, Κουνιώτης, Μάρκοβιτς 3, Χαραλαμπάκης, Κωνσταντινίδης, Γιούπης.

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μελετάκος Τάκης ) Ασβεστάς 1, Μπελεχρης, Αθανασίου, Τούτσης 2 Αμανατίδης 1 ,Γρηγοράκης 2, Μαλανδρένιαςς 4, Tερλέσκι, Κλιμάνογλου 8 ,Γιαμπουράνης ,Ακερμανιδης 1, Moτανούσης , Γραμματικόπουλος 6, Μελετάκος 7.